První zpráva školního roku 2023/2024

Edookitem jsme zaslali 26. 8. rodičům tuto zprávu.

Pokud nedorazila, zkontrolujte prosím i spam v e-mailu, zkuste se přihlásit do Edookitu. Pokud zpráva nedorazila, nebo se vám nedaří vyřešit problém s přihlášením, dejte vědět do školy (e-mail skola@zshradistko.cz).

Vážení rodiče a žáci,

již zanedlouho začne nový školní rok.

Tuto předběžnou informaci berte i jako zkoušku spojení, připomenutí některých plateb a možnost ještě zkontrolovat, zda vám dobře funguje Edookit.

Žáci nastupují do školy 4. září 2023 (příchod do školy cca 7:45), klasický čas.

Připomínáme, že do 25. 8. mají být zaplacené obědy (týká se obou jídelen). Informace najdete na webových stránkách školy a u vedoucích školních jídelen.

Informace k platbám družiny a školy jsou v Edookitu (tímto pouze připomínáme, neboť platby jsou splatností v tomto týdnu).

Ve čtvrtek 31. 8. od 18:00 hod. zveme žáky přípravné třídy a prvních ročníků na zahradní slavnost k seznámení .
Pro žáky, kteří mají zaplacenou družinu a jsou přihlášeni (viz. anketa v Edookitu), začíná 4. září také školní družina. První pondělí je otevřena do 15.00.

Od 5. září v běžném provozu včetně ranní družiny.

S dalšími informacemi se ozveme v příštím týdnu zejména skrze vaše paní učitelky třídní.

Přejeme příjemný zbytek letních prázdnin,

s pozdravem

O. Hynek