Banner ke stažení

Dokumenty (ŠVP, výroční zprávy a jiné) najdete na www.zshradistko.cz/dokumenty

Žádost o uvolnění ze školy

Pokud potřebujete (na vlastní odpovědnost :-)), aby šlo Vaše dítě ze školy dříve. Kupř. k zubaři atp., používejte v papírové i elektronické formě POUZE následující formulář  a formulace. Vzorový výtisk obdrželi žáci ve škole. Ideálně posílejte Edookitem dotčeným učitelům.

Zadost-o-uvolneni-behem-vyucovani

Žádost o individuální vzdělávací plán

Jste-li s Vaším dítětem po návštěvě pedagogicko-psychologické poradny, využijte prosím tento formulář žádosti. Škola jej posílá příp. po žácích rodičům ve chvíli, kdy obdrží doporučení nebo je připravena stanovená podpůrná opatření poskytnout.

Zadost-o-IVP

Žádost o uvolnění – osvobození od předmětu

Doporučil-li Váš ošetřující lékař, aby bylo Vaše dítě tzv. “osvobozeno” z některého z předmětů (zpravidla z různých zdravotních důvodů tělocvik). Použijte následující formulář. K žádosti je potřeba VŽDY přiložit odpovídající posudky a doporučení. Většinou Vás vyučující či vedení školy poučí, co kdy a kde máte vyplnit, podepsat, vytisknout atd. Příp. obdržíte na vyžádání ve škole.

zadost-o-uvolneni-z-predmetu

Žádost o slovní hodnocení

Tuto žádost vyplňujte vždy po konzultaci s vyučujícími, zejména pak třídními paní učitelkami nebo výchovným poradcem. Slovní hodnocení jinak bývá součástí IVP – pak není žádost o slov. hodnocení potřeba.

Zadost-o-slov-hod