Název projektu: Naše škola

Reg. č.: CZ.1.07/1.4.00/21.3647

Název příjemce podpory: Základní škola Hradištko, okres Praha – západ

Termín: 10. 6. 2012 – 9. 12. 2014.

Publicita (pdf)

Základní škola Hradištko je od června  2012 účastníkem projektu, v němž čerpá finance z fondů Evropské Unie.

Hlavní částí projektu je čerpání prostředků na tzv. DUMy, které vytvářejí pedagogové  a  využívají je při výuce, tzv. „Inovace“.

Dále je tento fond použit k rozdělení žáků pro hodinu Cizího jazyka a rozvoji Čtenářské gramotnosti, tzv. „Individualizace“.

Prostředky mohou být dále použity pro rozvoj ICT gramotnosti. V období trvání projektu z nich bylo pořízeno i vybavení ICT sloužící i nadále k rozvoji žáků v práci s počítačem a ostatními technologiemi.

Projekt byl ukončen v prosinci 2014.

DATABÁZE VÝSTUPŮ

V rámci projektu bylo vytvořeno 15 sad výukových materiálů. Jejich seznam a popis naleznete  v souboru anotací (Anotace). Budete-li je chtít získat, pište na adresu školy. Soubory materiálů v podobě .ZIP files mají v průměru 35 MB na sadu.