Info pro rodiče prvňáků

Nejdříve  si přečtěte obecné informace k začátku šk. roku (klikni)

SCHŮZKA PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ proběhne vždy v červnu

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO RODIČE PRVŇÁČKŮ

Třídní schůzka pro rodiče proběhne    5 . září 2017  v 18.00    hod.

Organizace 1. týdne

1. den ve škole

• příjít do školy cca v 7.40 společně s dítětem
  • v aule školy proběhne slavnostní zahájení školního roku a stužkování prvňáků
  • po ukončení odejdou rodiče s dětmi a s paní učitelkami do svých tříd, kde se přivítají
  • přibližně v 9.00 konec programu ve třídách
  • žáci odejdou s rodiči nebo zůstanou v družině (trvá cca do 15.00) – prosíme o odevzdání přihlašovacího lístku do 24. 6. 2016; podmínkou je, že jdou děti na oběd
  • žáci přijdou s aktovkou, přezůvkami a penálem

2. den ve škole

• příchod do školy cca 7.40 – 7.55.
  • vyučování končí v 10.00, pak odchod domů nebo do družiny (a na oběd)
  • družina trvá již do 17.00
  • PROBĚHNE TŘÍDNÍ SCHŮZKA PRO RODIČE (5. září 2017 v 18.00).

od 3. dne

– děti přijdou do školy v doprovodu rodičů mezi 7.40 – 7.55, příp. mezi 7.00 – 7.30 do ranní družiny

– během prvních dnů mají rodiče „povolen vstup do šatny“, ale během 2 týdnů by měly děti zvládnout vše samy (nejpozději na konci září už by rodiče měli nechat děti chodit samotné do šatny, příp. i od vrátek)

– dbejte na klidný ranní režim, včasný příchod, dopřejte dětem odpoledne odpočinek, vybavte děti vhodnou svačinou atd.

Zápisní lístky do školní družiny a na stravování odevzdají děti vyplněný nejpozději  2. září ráno paní učitelce!