KROUŽKY

Odhláška z kroužku

Obecné informace

Kromě kroužků externích , jsou kroužky organizovány školou, většinu z nich poskytují učitelé nebo „staří dobří známí“.

Míčovky v naší nabídce nejsou, ale odkazujeme na ně, protože se jedná o dobrou aktivitu.

Přihláška je k vyzvednutí v kanceláři hospodářky , ale lze ji též stáhnout v dokumentu pdf. nebo v Edookitu.

Sportovní kroužky můžeme nabízet v závislosti na volné tělocvičně (sokolovně).

Ostatní kroužky svým pojetím i lektory zůstávají víceméně beze změn.

Ceny kroužků jsou stanoveny tak, aby pokryly základní provozní náklady. Ceny jsou přizpůsobeny možnostem žáků. Rozhodně není naším zájmem stanovit nízkou cenu pro co největší účast. Spíše apelujeme na rodiče, aby dali dětem možnost výběru a děti pokud možno zbytečně nepřetěžovali. Kroužky slouží pro zábavu a relax! Částečně i pro lektory :-).

Kroužky bývají zahájeny v říjnu.

Termíny se určují s ohledem na organizaci školního roku a prázdnin.

Není-li určeno jinak, kroužky skončí na konci 1. pololetí. V době  prázdnin a v týdnu zápisů nebudou kroužky vůbec. Krátkou pauzu si někdy vybírají kroužky na přelomu pololetí. Kroužky končí zpravidla na začátku června.