Banner ke stažení

Dokumenty o škole najdete ve vlastní sekci (O škole — Dokumenty)

Žádost o uvolnění ze školy

Pokud potřebujete (na vlastní odpovědnost :-)), aby šlo Vaše dítě ze školy dříve. Kupř. k zubaři atp., používejte v papírové i elektronické formě POUZE následující formulář  a formulace. Vzorový výtisk obdrží žáci ve škole (bude vložen v ŽK nejpozději příští týden).

Zadost o uvolneni behem vyucovani2018 (pdf)

Žádost o individuální vzdělávací plán

Jste-li s Vaším dítětem po návštěvě pedagogicko-psychologické poradny, využijte prosím tento formulář žádosti. Škola jej posílá příp. po žácích rodičům ve chvíli, kdy obdrží doporučení nebo je připravena stanovená podpůrná opatření poskytnout.  /V současné době je aktuální pro všechny, kteří byli v PPP v květnu – srpnu 2018 a do budoucna; příp. konkrétní rodiče oslovujeme individuálně./

Zadost o IVP2018 (pdf)

Žádost o uvolnění – osvobození od předmětu

Doporučil-li Váš ošetřující lékař, aby bylo Vaše dítě tzv. „osvobozeno“ z některého z předmětů (zpravidla z různých zdravotních důvodů tělocvik). Použijte následující formulář. K žádosti je potřeba VŽDY přiložit odpovídající posudky a doporučení. Většinou Vás vyučující či vedení školy poučí, co kdy a kde máte vyplnit, podepsat, vytisknout atd. Příp. obdržíte na vyžádání ve škole.

Žadost o uvolneni z predmetu 2018 (pdf)

Žádost o slovní hodnocení

Tuto žádost vyplňujte vždy po konzultaci s vyučujícími. Slovní hodnocení jinak bývá součástí IVP – pak není žádost o slov. hodnocení potřeba.

Zadost o slov hod2018 (pdf)

Ostatní

Stručné info o jídelně (pdf)

PPP poradny v Praze (pdf)

Desatero pro prvňáky a jejich rodiče (pdf) – materiál vytvořený paní učitelkami, obdržíte u zápisu.

Něco o školní připravenosti (J. Mikáč) – obdržíte u zápisu

MŠMT – Desatero pro rodiče předškoláka (pdf)

Dopis dítěte (pdf)